Оглядач: Кремль реалізовує план захоплення України за кримським сценарієм

574

В Україні повним ходом відбувається реалізація кримського сценарію, адже окупація півострова почалася саме з інформаційної війни. Нарешті усім стало відомо, що телеканали «112» і «Ньюсван» таки російські, однак вітчизняні можновладці просто мовчать, як робили це і 2014-го. Про це у статті для видання пише InfA політичний оглядач Ян Борецький.

«Росіяни спочатку окупували в Криму інформаційний простір. Потім «переконали» керівників місцевих СБУ, «мєнтів» і «моряків» у тому, що коли сюди прийде Росія – всім стане краще, і що ліпше «не рипатися». Ось такий сценарій реалізовують зараз уже по всій Україні, і його, очевидно, розраховано на кілька років», – підкреслює журналіст.

При цьому, додає він, увесь політичний бомонд України демонструє неабиякий спокій, і ця ситуація дуже нагадує 2014 рік, коли у відповідь на чергові захоплення українських військових частин у Криму казали: «Всьо окей! Все під контролем, не треба паніки!».

«Телеканали формально можуть бути чиїми завгодно. Може, на папері їхніми власниками є данські лижники або іспанські повії. Факт того, що два потужні інформаційні телеканали України контролює Москва – незаперечний!».

За його словами, мовчання Президента у цій ситуації нагадує розповідь генерала Назарова про те, як навесні 2014 року колаборанти у ВМСУ пояснювали свою бездіяльність на тлі нахабного захоплення росіянами наших стратегічних об’єктів.

«Мовчать депутати, мовчить Мінстець, мовчить Нацрада з питань телерадіомовлення. Правильно мовчать. Слухаються Медведчука – нового гауляйтера України. Він каже: не нервуйте Росію, не провокуйте, а то гірше буде!.. Вони і слухаються», – підсумовує оглядач.

Повну версію статті читайте тут: План Москви – кримський сценарій по всій Україні – запущено

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв