Андрій Міщенко: План Авакова з деокупації Донбасу

374
Андрій Міщенко, народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Ура, я знаю деталі плану Авакова з деокупації! План під кодовою назвою «Вияви руку Москви». Тепер можна спокійно ухвалювати Закон по амністії бандюків лугандонії!
9 вересня 2018 року нардеп від НФ Яценюка-Авакова Тетерук подав проект закону N9028, де пропонує за перегляд порно «садити». А терміни навіть більші, ніж за вбивство з необережності – від 5 до 10 років. Браво.

А ви знаєте, панове, що найбільше, за статистикою, переглядів порно є саме з окупованих територій? Як все тонко Аваков-Яценюк-Тетерук продумали. Ми їх всіх пересадимо за…. порно!
– Воював проти України?
– Да.
– Амністія!
– Дивився порно?
– Да.
– А ну, зайчику, покажи свої ручки? А, так ти ще й др@чив? Десяточку, паскудо, на!

Геніально! Арсеній Аваков, Арсеній Яценюк дякую! Стоячи аплодую! Ось, що значить «Сильна команда для складних часів».

До речі, за одно і контру внутрішню виявимо, руку Москви!

Шкода, шкода, що я зараз не нардеп. Вперше від 2014 року шкодую. Обов’язково б долучився до удосконалення закону. Треба все ретельно прописати. Ну, що за розмите формулювання, «перегляд файлів з віддаленого носія інформації»? Конкретно, за яке порно будемо давати 10? Чому така «вилка» від 5 до 10? Це ж поле для суддівського безчинства та корупції. А уявімо собі на секундочку, що на суді в нас суддя гомофоб, уявили? Ось питає він людину:
– Ти, яке порно дивився гетеро чи гомо?
– Гомо.

А суддя гомофоб десятку і «впаяє». Нас же в Европу не візьмуть. Це міна під Неньку. Лєщєнко з Наємом весь Брюссель на ноги піднімуть. За перегляд гомопорно треба не карати, а відправляти на роботу до діток в садочок та школу. Най проводять уроки толерантності, котрі впроваджує побратімчиха Авакова – Ґрінєвічь. А за гетеропорно, однозначно 10.

А чому немає в законі механізмів виявлення порнобачерів? Ми ж не можемо повсякчас наражатися на небезпеку. От їдеш собі в метро, думаєш про Україну, а поруч бац – злочинець, порнобачер. Щомісяця українець повинен приносити довідку з детектора брехні. Нема довідки – нема роботи, субсидій та пенсій. Якщо ж ти добровільно заявив про бажання співпрацювати зі слідством, зізнався в злочині, дивився порно – мінімалка, 5 років, а дивився і др@чив 10. Має бути в законі і пожиттєве, треба ж щось робити з рецидивістами. Також необхідно прописати перелік вільних платних зон для переглядів порно. Є у світі вільні економічні зони, а в Україні вільні порнографічні зони, це наша майбутня унікальна пропозиція! Інакше люди їздитимуть в порнотури за кордон, а це відтік капіталу з Держави. І т.д, і т.д. Закон ще «сируватий», але державницький та вкрай необхідний для українців.

Маю тепер нову мрію перед тим, як мене посадять довічно )познайомитись з Тетеруком, потиснути йому, не мозолисту руку, яко представнику партії переможця виборчих перегонів 2014р, бо всім його виборцям це неможливо зробити. Бо саме через таких, як він я й досі в цій клятій українській політиці, а Україна світовий лідер за кількістю тетеруків на кв. км…

Джерело: Андрій Міщенко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв