Польща зачистила МЗС від російської агентури, а в Україні досі керують московські випускники – Тягнибок

846
Лідер «Свободи» Олег Тягнибок

Олігархи вкотре обдурили націю: щоби замилити очі українцям і західним партнерам, вони провели липову «люстрацію» і фактично узаконили перебування на держслужбі кремлівських агентів та відвертих злодіїв. Про це заявив керівник націоналістичної партії ВО «Свобода» Олег Тягнибок.

Лідер «свободівців» нагадав, що у Польщі з Міністерства закордонних справ звільнили усіх співробітників, які закінчили московські виші чи були у списках комуністичних спецслужб: «Поляки пішли навіть на певні жертви, щоби позбутися московської п’ятої колони. Крім того, вже найближчим часом поляки замінять ще 86 своїх послів зі 101. Ось так, навіть будучи членом ЄС та під надійним захистом НАТО, Польща все ж намагається максимально убезпечити себе від впливу Кремля, продемонструвавши приклад реальної, а не «фасадної» люстрації».

Водночас, Україна не є членом ЄС і НАТО, а на п’ятому році війни з Росією МЗС України, Міністерство оборони, Генеральний штаб очолюють люди з московською освітою.

«Чи не через таких «професіоналів» ми отримали Іловайськ та Дебальцеве? Я вже не кажу про урядові та парламентські структури, які аж кишать відвертими українофобами із темним минулим», – підкреслив Тягнибок.

Крім того, він нагадав, що іще на початку російського вторгнення «Свобода» вимагала здійснити те, що нині зробили поляки: йдеться про законопроект «Про проведення люстрації в Україні», зареєстрований у парламенті ще у березні 2014 року.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв