Радикали погрожують не підтримати судову реформу

258
Лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що його політична сила погодиться голосувати за зміни до Конституції України в частині правосуддя лише в разі виконання владою низки умов.

У коментаріУкрінформу Ляшко наголосив, що радикали підтримають зміни до Основного закону в частині правосуддя лише в разі ухвалення законопроекту про судоустрій та статус суддів.
«Законопроект про внесення змін до Конституції, запропонований Президентом, не вирішує тих проблем, які стоять перед судовою системою, тому запропонували новий законопроект про судоустрій та статус суддів, який знімає цілу низку проблем. Якщо ми його зараз приймемо в цілому, то я не виключаю, що після цього ми можемо підтримати зміни до Конституції», – заявив лідер Радикальної партії.
На думку нардепа, вищезгаданий законопроект дасть змогу вирішити низку серйозних проблем у судовій галузі, зокрема він підкреслив важливість зняття недоторканності з суддів, звільнення більшої частини суддів тощо.
Нагадаємо, нещодавно, коментуючи судову реформу, глава Центру протидії корупції Віталій Шабунін спрогнозував, що ці зміни дадуть нульовий результат, як раніше це було з реформування системи прокуратури.

Коментарi

Коментарiв