Олександр Кочетков: Чому російські агенти стали геями

357
Олександр Кочетков, політолог

Пам’ятаєте кредо недоімперії, сформульоване там після «кримнаша»?

«Ми зробимо, що хочемо, і нічого нам за це не буде». Тому що весь світ заробляє на Росії непогані гроші, а якщо що, то ми усіх – в радіоактивний попіл. Та інші підліткові фантазії: дійдемо до Києва за два дні, до Ла-Маншу – за три, а за пляшку горілки висадимо Єлловстонський вулкан.

У цьому ключі Кремль, власне, і намагався діяти, відчайдушно блефуючи. Блефуючи, тому що навіть Сталін чи Хрущов не наважилися застосовувати ядерну зброю, хоча в післявоєнному світі це було психологічно простіше, а у них не було на Заході ні нерухомості, ні капіталів, ні родичів. А вже нинішні кремлівці…

Уособленням сьогоднішньої Росії для мене є зовсім не Владімір Путін, а Дмітрій Рогозін – бездарний безглуздий пристосуванець, який із неймовірним апломбом і нахабством лізе керувати складними речами, в яких нічого не розуміє, і постійно потрапляє в принизливі ситуації, як з «Арматою», в люку якої він застряг.

Блеф від недоімперії не пройде. Світ почав акуратно, щоби пацієнт не засмикався, надягати на нього гамівну сорочку. І Кремль вже відчуває, як її рукава зав’язують у нього за спиною.

А ізоляції там бояться до гикавки і судом.

Тому агентів, які вчинили замах на Сєрґєя Скрипаля, зараз виставили огидними геями. Які не можуть викликати у більшості росіян хоч якоїсь симпатії.

А це означає, що Кремль розглядає зокрема і варіант, що цих агентів доведеться Британії видати. Не обов’язково, але можливо.

«Русская вєсна», кажете? «Велікая Новоросія»? Рубль – резервна світова валюта? Виключіть мухомори з раціону, може і попустить.

Джерело: Александр Кочетков

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв