Марина Данилюк: П’ять уроків після отруєння у Солсбері

431
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

П’ять уроків після «шпілі-вілі» у солсберському соборі.

  1. Я рада, що це сталося в Британії і Тереза ​​Мей дуже чітко заявила, що Скрипаля і Дон Стерджесс отруїли «новачком» офіцери російського ГРУ. А слідом за цим назвала RT інструментом пропаганди і попередила депутатів, що їх можуть використовувати в якості пропагандистського засобу, якщо вони виступлять в ефірі RT. Тривалий час економічна вигода від російських грошей в британському гаманці переважує небезпеку від кремлівських витівок на англійській території. Був Brexit, щедрим спонсором і підбурювачем якого виступали саме російські гроші – і про що рік потому, судячи з соціології, дуже шкодують британці. Тепер уже руссо-туристи труять хімічною зброєю громадян Великої Британії і публічно вимагають дати двом псевдоторговцям БАДами «спокійно залягти їм на дно». Я рада, що Росія розлютила Британію, оскільки реакція Росії в стилі «ми всіх на х** крутили» це дзвіночок тільки про одне: поки Захід не почне реальні, консолідовані дії по блокаді РФ, Кремль «працюватиме» з кожною країною поодинці і «крутити» їх всіх так як заманеться.
  2. Росія всерйоз зліпила історію про двох геїв, які могли відірватися і скуштувати вільного життя і любові тільки в рідині Солсбері. А публічна підтримка цієї версії главою російської ЛГБТ-спільноти Миколою Алексєєвим – це ціна всім російським лібералам: всі вони на службі керманича. І підтримають будь-яку версію, щоб сказати ліберальному Заходові, що погруз у захисті то рухів неголених вагін, то геїв у поп-культурі: «Спали ми на вас і ваші розслідування, ось вам два гея, яких ви так любите. І принизили одночасно».
  3. Справа в Солсбері складніше справи МН17. Там перші чотири місяці Росія агресивно маніпулювала війною, ВСУ і репортажними фотками з Тореза, де наші однопаспортні громадяни хвацько пиляли ще паруючий літак на метал, а донбаські діви крали у загиблих студенток туші за 8 євро. Тільки після того, як JIT і Bellingcat розслідували по крупинці, хто привіз «бук», звідки, хто з ним знімав – Росія перевела стрілки на «які ваші докази?», «нас оббрехали, бо нам заздрять». У справі Солсбері Петрова і Бошірова знайшли дуже швидко і швидко розклали, що ці похмурі люди робили в Солсбері і чому.
  4. Я не поділяю радісні крики наших експертів, що у росіян відкриються очі на брехню про ГРУ. У одноклітинних немає очей і зачатків мозку. Це історія про те, як сука фригідна Тереза ​​Мей заважає двом підприємцям з нетрадиційною орієнтацією насолодитися любов’ю і шпилями собору в Солсбері. На «укропів» цю справу не повісиш, доводиться змішувати «горбату гору» і «достукатися до небес».
  5. Росія сама перехитрила себе, вирішивши позбутися від колишнього агента Сергія Скрипаля химерним способом – отрутою в жіночих парфумах. Задушивши ременем або вистріливши з пістолета у спину – росіяни позбавили б себе від такого резонансу. І нової порції санкцій. Вимушеної консолідації світу перед загрозою бути зжертим у стилі «чужого». Тут теж можна провести паралель із Україною – за Україну ніхто воювати не збирався ніколи. Європейці навіть санкції нормальні не ввели. Ми до сих пір не можемо вирішити, треба припиняти поїздки поїздів в РФ чи ні. На те ми і країна третього світу. А «брити» вміють стояти за себе і державу тисячу років.

І ще важливий момент. Захід тривалий час був заручником образу Росії в стилі: «два водка / спасибо». Україна з часів Переяславської ради сидить однієї сідницею на голці дружби і братерської любові. Міф про те, що країни, де немає сортиру в квартирі не перемагають ті, які Марс уже підгортають – давно не працює. Не дай бог Шарику відчути себе Кульковим і трохи вирости в соціальному статусі.

Джерело: Марина Данилюк-Ярмолаєва

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв