ГПУ сміється над народом, – експерт

369
Політолог Олексій Шевченко прокоментував заяву новопризначеного Генерального прокурора України Юрія Луценка про те, що ГПУ розпочала масштабне очищення системи прокуратури.

«Коли прочитав гучний заголовок, який вказує на те, що Генеральна прокуратура порушує сотні справ проти прокурорів і суддів, викритих у сепаратизмі, коли мою увагу привернув вердикт самого Юрія Віталійовича «На все приходить час розплати!», мене охопило почуття подиву і гордості. Потім, придивившись уважніше, я раптом зрозумів, що йдеться про прокурорів анексованого Криму і окупованого Донбасу, і що тепер почалася потужна операція з їх засудження. З одним маленьким доповненням: засудження ЗАОЧНОГО», – написав у своєму Facebook політолог.
«Ви смієтеся? Ви вважаєте, що ці 727 повісток – окозамилювання і профанація? Марно! «Суд буде швидким і правильним», а покарання – невідворотним. І злочинців не врятують ні посади, ні регалії, ні гроші. Нарешті, буде засуджений Віктор Янукович і його клан. А те, що заочно, так це навіть зручніше, оскільки процедура гранично спрощується, і можливості відкриваються просто неозорі. Наприклад, ми можемо відкрити кримінальне провадження проти самого Путіна і, не чекаючи Ґааги, припаяти йому вищу міру. А чому ні? Але я пропоную нашій доблесній Генпрокуратурі організувати процес століття, де обвинуваченим буде головний ініціатор приєднання України до Росії – гетьман Зиновій Богдан Хмельницький! У чому переваги вибору цієї фігури? А переваг – море», – зазначив Шевченко.
За його словами, «таким чином можна буде продемонструвати, що для Генпрокуратури колишні заслуги не можуть змити тяжкого злочину проти української державності. (Ось Корбана нагороджували орденом, але це не завадило запроторити його в СІЗО. А тут ми нагороджуємо орденом самого Хмельницького, але закон невблаганний. Скоїв злочин – відповідай!)».
«По-друге, цей процес буде покликаний показати, що злочини проти України не мають строку давності і від нашого Закону не сховає навіть смерть. (Прокуратура дістане з-під землі в переносному і в прямому сенсі слова!). І по-третє, масштаб же який! Цим процесом можна продемонструвати повну незаангажованість і неполітизированість реформованої Генпрокуратури, її начальнику отримати робеспьєрівський титул «Непідкупний» і заткнути пельку всім крикунам, які очорнюють діяльність нашої влади і особисто Петра Олексійовича Порошенка!», – підсумував експерт.

Коментарi

Коментарiв