Юрій Касьянов: Виступ Вакарчука на форумі YES – байки про злодіїв для злодіїв

642
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Багато моїх знайомих дуже позитивно прийняли виступ Славка Вакарчука на пінчуківській тусовці YES. Дійсно – красивий, сучасний, європейський, говорить по-українськи правильно, майже літературно, і по-англійськи вільно. Ось тільки совався чомусь весь час на стільці, але то таке… Головне – що сказав. А сказав ось що: українські політики 27 років розкрадають Україну – в цей час в залі Кучма і Пінчук соромливо посміхалися. Сказав, що треба питати «простих людей», як нам жити далі. Наприклад, запитати простих людей, скільки вони витрачають на бензин, і як вони взагалі зводять кінці з кінцями… Сказав, що дуже важливо, щоб було верховенство права, і щоб Україна вступила в ЄС і в НАТО, і щоб всі жили добре. А як добре – про це Слава знову запропонував запитати у простих людей …

Загалом, виступ дійсно вийшов яскравий. Особливо про злодіїв сподобалося – виступ про злодіїв для злодіїв на форумі злодіїв.

Ось такий і буде Вакарчук-президент – красивий, добре говорить, запитувач «простих людей», розважає злодіїв байками про злодіїв, і нічого самостійно не вирішує.

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв