Юрій Касьянов: Не так страшний ворог, як дурень

489
Юрій Касьянов, волонтер, громадський активіст

Це не біда, що у нас є вороги. Страшно, що є дурні. Варто було лише написати про наших нехлюїв, дурнів і відвертих зрадників, які програють війну, втрачають людей і техніку, підривають склади з боєприпасами, шумлять ракетами куди попало, як одразу піднялося виття – ви все брешете, зрада, лайнер над Чорним морем взагалі росіяни збили… адже на повному серйозі кухарки і менеджери середньої ланки, офісний планктон, який ніколи не служив в армії, який нічого не розуміє в технологіях, береться міркувати про «задню і передню півсфери», кути атаки ракети і чому наша (наша – ніколи!) колишня радянська ракета не може зробити нічого поганого. Все це з піною у рота, ну, точно як російські шовіністи з Н-ської губернії, які доводять, в перервах між поїданням млинців з лопати, непричетність російської армії до загибелі рейсу МН-17…

Дурні не хочуть, не вміють, не можуть думати, вони навіть не читають тексти і перепис. Останній перепост Олексія Гриценка, на підтримку Олексія Гриценка, ім’я якого вже почали – через батька, звичайно, – полоскати в помийних зливних порнографічних бачках, викликав бурю обурення в коментах як прихильників суворої моралі, так і поплічників відставного полковника. Люди дорогі, ви зовсім з глузду з’їхали? Ви яким місцем думаєте? І навіть не сподівайтеся, що я буду толерантним і гуманним, тому що через таких як ви, які тільки читають заголовки, ведуться на картинки і зовсім не думають, не сміються над собою і не посміхаються іншим, і трапляються страшні речі, коли «добрий дядько» або «розумна тітка», які обіцяють манну небесну з білбордів, ставлять раком країну – тому що ви за них, не думаючи, проголосували. Тому що сподобалися костюм, окуляри, красивий слоган, очікування манни небесної в порожньому шлунку.

Правильно-правильно – думати не треба. Думки взагалі розріджують мозок. Досить елементарної рефлексії, як у собаки Павлова. «Армія, мова, віра» – це Порошенко. «Новий курс» – Тимошенко. «Компроміс» – Тарута. «Кінець війні» – Медведчук. НАБУ – це Народний Фронт. САП – БПП. Гроші крадуть тут, а заробляють за кордоном… І ось виїжджають два розумних українця в хвилину з цієї країни, залишаючи тут дурнів, які думати не можуть, працювати не вміють, воювати не підуть, і за кого треба обов’язково проголосують.

Джерело: Юрій Касьянов

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв