ЄС очікує від України масштабних змін до Конституції

246
Верховна представниця ЄС із зовнішньої політики й політики безпеки Федеріка Моґеріні й єврокомісар із європейської політики сусідства й розширення Йоґаннес Ґан оприлюднили спільну заяву щодо запровадження змін до Конституції України.

Відповідно до документа, Європейський Союз очікує від української влади повноцінного запровадження змін до Основного закону й ухвалення інших важливих для держави реформ – передає DW.
Єврочиновники також схвально оцінили ухвалення змін до Конституції в частині правосуддя  й заявили, що ЄС продовжить підтримувати Україну задля досягнення позитивних результатів у якомога коротші терміни.
Ми сподіваємося, що парламентське голосування дасть імпульс для ухвалення в остаточному читанні поправок до Конституції щодо децентралізації й інших важливих реформ, – ідеться у спільній заяві Моґеріні й Ґана.
Нагадаємо, 2 червня 2016 року Верховна Рада України затвердила Закон «Про судоустрій і статус суддів», після чого вже за кілька годин 335 народних депутатів підтримали внесення змін до Конституції України в частині правосуддя.

Коментарi

Коментарiв