Оглядач: Із Порошенка не виліпити українського націоналіста

503
Із Порошенка піарники намагаються зліпити націоналіста

Україна нині має потужну базу для розбудови націонал-патріотичних партій і рухів, однак у результаті отримуємо лише видимість націоналістичної ідеології у виконанні президента Порошенка. Про це пише політичний оглядач Ян Борецький у статті для видання InfA.

На думку журналіста, Порошенко і його союзники гратимуть на полі націоналістів, використовуючи питання мови, армії і Томосу: «Провладні політтехнологи вважають, що отримання автокефалії притягне в табір Президента тих, хто коливається і розумом усвідомлює, що з Президента українського націоналіста виліпити не легше, ніж із пересічного члена «Українського вибору». Ми ж пам’ятаємо, що Путін Медведчука саме українським націоналістом і називав!».

Також Борецький зауважив, що для того, щоби саме президентська політсила презентувала в уявленні електорату національну ідею, 31 серпня 2015 року було проведено дуже успішну «спецоперацію» з дискредитації справжніх націоналістичних рухів. Тоді «Свободу» так вдало заплямували екстремізмом і тероризмом, що не тільки ця партія вилетіла із пулу парламентських, але не вдалося розкрутити жодну іншу націонал-патріотичну силу.

«Здавалось би, Україна має потужну базу для розбудови націонал-патріотичних партій і рухів – скільки волонтерів, громадських активістів заявило про себе останніми роками, скільки людей повернулося з фронту і хочуть щось робити! Але ж ні, на виході – тільки Порошенко з пародією на націоналістичну ідеологію», – підсумовує оглядач.

Повну версію статті читайте тут: Вгадай – про що домовилися Порошенко з Медведчуком?

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв