Партнери Президента ледь не провалили судову реформу

330
Президент України Петро Порошенко зізнався, що несподівано ті особи, яких він вважав партнерами з демократичного табору, виступили проти запровадження змін до Конституції в частині правосуддя.

На думку Порошенка, саме судова реформа стала одним із його найважливіших рішень на посаді Президента України: «Вважаю це рішення одним з найважливіших за час мого президентства. Якби реформа провалилася, якби ми побачили на табло 299-298, це означало б консервацію чинної судової влади на роки».
За словами глави держави, кілька останніх тижнів більша частина його робочого часу була направлена на переговори з парламентськими фракціями й окремими народними депутатами щодо цього питання – передає Лівий берег.
«Я дякую тим, хто продемонстрував дуже високий рівень відповідальності, не дуже широкий горизонт мислення і дуже невеликий масштаб дій. Шкода тільки, що проти реформи і на захист судової касти висловилися ті сили, які я вважав своїми партнерами по демократичному європейському табору», – наголосив Президент.
Нагадаємо, 2 червня зміни до Конституції в частині правосуддя підтримало 355 народних депутатів, серед яких представники «Блоку Петра Порошенка», «Опозиційного блоку», «Народного фронту», «Батьківщини», «Волі народу» й «Відродження». Радикальна партія Олега Ляшка й «Самопоміч» утрималися від голосування, крім радикала Артема Вітка, який віддав свій голос.

Коментарi

Коментарiв