Лариса Ніцой: Українці, маючи базуку, просять пістолет на захист мови

989
Лариса Ніцой, письменниця

Якщо українці не зміняться, то новий закон про мову допоможе їм, як мертвому припарка.

Українці мають сьогодні зброю, чим захищати мову. Парубій бреше, що утворився вакуум. Не утворився. Закон потрібен, але вакууму немає. Є 10 стаття Конституції України про мову. Є Рішення Конституційного суду України, як розуміти 10 статтю Конституції, і розуміти треба так, що «Українська мова є обов’язковим засобом спілкування органами центральної та місцевої влади та у всіх публічних сферах». І ще є Кримінальний кодекс, який передбачає покарання за невиконання Рішення Конституційного суду: штраф і позбавлення волі.

Якщо взяти Рішення КСУ+статтю КК і поріняти їх зі зброєю, то українці мають у своїх руках базуку на захист мови. УЖЕ МАЮТЬ. ДАВНО. Однак українці нею не користуються, натомість плачуть, щоб їм дали закон про мову. Якщо порівняти зі зброєю закон, про який вони просять, то закон на фоні Рішення Конституційного суду – це пістолет на фоні базуки.

Українці, маючи базуку, просять пістолет на захист мови. Таким українцям Закон про мову не допоможе, а таких українців у нас повна Україна.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв