РФ хоче визнати Гімн України екстремістським

256
3 червня цього року депутат Держдуми РФ Роман Худяков звернувся до Міністерства юстиції з проханням визнати екстремістськими матеріалами всі варіанти вірша Павла Чубинського, який став основою Гімну України.

«Це людина, яка отрутою завжди дихала проти громадян Російської Федерації, проти «москалів», як він каже», − заявив російський високопосадовець, імовірно, забувши, що Чубинський помер 1884 року.
За словами Худякова, жодна особа, яка слухає український Гімн, навіть не намагається осягнути його зміст і зрозуміти, звідки взяли його слова і що насправді в ньому закладено. Депутат оголосив, що «розібрався у всіх цих тонкощах», тому впевнений у необхідності заборонити Гімн України.
У тексті він депутат Держдуми побачив «претензії на території Російської Федерації», і перекрутив деякі фрази як «ми дійдемо, ми підкоримо, ми підемо в кривавий бій до Дону». 
Лівий берег нагадує, що в червні минулого року Верховний суд Російської Федерації підтримав законопроект про запровадження кримінальної відповідальності за наругу над державним Гімном РФ. 

Коментарi

Коментарiв