Віктор Лешик: Про війну з активістами

315
Віктор Лешик, журналіст

Щоби зрозуміти тему війни з активістами, треба бачити одразу зйомки на кількох маданчиках.

1. Активісти пхають носа у справи дорослих людей і роблять досудові поспішні узагальнюючі висновки. Чим реально гальмують отримання чергових траншів МФВ.

2. Активістів під час їхніх публічних походів до органів влади б’ють «активісти», які дивним чином схожі на перевдягнених силовиків і на тих, яких раніше називали тітушками

3. У ВРУ форсовано готується законопроект про іноземних агентів. Це у розвиток зобов’язання грантоотримувачів заповнювати податкову декларацію. Люди з владних кабінетів натякають, що активісти працюють на ворога з Росії.

4. У силовиків є реальний зуб на крикунів-активістів, а їх зобов’язують проводити об’єктивні розслідування за фактами побиття, вогнепального поранення, обливання бриліантином і кислотами… У силовиків чомусь з пошуком виконавців виходить, а з пошуком замовників – ніяк.

5. Активісти, як тупенькі каченята, сподіваються, що влада за їхню викривальну діяльність буде їх нагороджувати орденами і медалями і запрошувати до роботи. Нічого не роблять для політичної самоорганізації і усвідомлення – їм тут жити і працювати після сказаного і написаного не дадуть. Потрібне об’єднання розпорошених активістів, а з цим (традиційно) поміж демократів і європоцентристів повний затик….

Джерело: Viktor Leshyk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв