Ніхто не зможе закрити рот Саакашвілі, – Розенко

288
Віце-прем’єр-міністр України Павло Розенко прокоментував заяву глави Одеської ОДА Міхеїла Саакашвілі, в якій він гостро розкритикував новий склад уряду.

Нагадаємо, нещодавно в ефірі 112 Саакашвілі, відомий своїми гострими висловлюванням щодо влади, заявив, що вважає новий склад Кабінету Міністрів України найбільш бляклим за всю його історію. 
«Із усієї поваги до Володимира Гройсмана, якого я вважаю дуже хорошим мером Вінниці, і у нього хороші наміри, але ми отримали найбільш бляклий уряд на моїй пам’яті в Україні, що складається реально з другосортних, третьосортних осіб. Багатьох хороших людей туди не запросили, а багато хто відмовився працювати там, і це ненормально», – наголосив глава Одеської ОДА.
«Я у своїй діяльності хотів би  менше за все обговорювати Саакашвілі. У мене ставлення до нього, як до глави адміністрації. Я все ж вважаю, що від нього ми всі чекаємо набагато більшого. Я знаю настрої в Одеській області, багато телефонують, надходить багато скарг і пропозицій. Від нього чекають саме мешканці Одещини. Я хотів би, щоб частину своїх емоцій, частину завзятості він якомога більше направляв на діяльність в Одеській області. Безумовно, він політик, але хоча б формально він державний службовець. Безумовно, закрити рот йому ніхто не може. Але у мене особисто немає ніякого бажання дискутувати з ним через камеру. Якщо у мене персонально до нього претензії, я ніколи не вийду в ефір − я підніму слухавку, наберу Саакашвілі і скажу, що мені подобається. Якщо у нього буде такий же контакт із іншими членами уряду, і він всі претензії буде вирішувати, думаю, від цього виграють усі», − зазначив Розенко.

Коментарi

Коментарiв