Марина Данилюк: Про акцію «Ніч на Банковій»

362
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Я була на акції «Ніч на Банковій», я ще розбиратиму її в неділю в своїх підсумках.
Мені огидне тепер навіть не затягування цих справ, мені огидні порохоботи, які затягнули частушки про нічники і «моє сало більше гайків збирає», або «чого до Президента прийшли». Як ньюзвани і страниуа топлять вашого милого президента, повторюючи схеми 2004-го про алкаша, перелюб, товариша Медведчука, баригу і проблеми із сечо-статевою системою, так ваше рагульне полірування язиками і абсолютна відірваність від соціологічного портрету нинішнього українця — лиш погіршує ситуацію і дає можливість косатій конкурентці таки взяти реванш ще за вересень 2005-го, коли вони змагалися із Петром Олексійовичем, хто буде фаворитом Ющенка.

На акцію пришло із 300 людей. Там не було партійного шикування і бізнес-ланчів як у Рабіновича. Але тим і цінні такі стихійні акції: людям не нас*ать. Ці люди в недалекому майбутньому ще вигрібатимуть авгієві конюшні наступника і ламатимуть схеми, які зараз клепають владіміриграновскі та інші сильно розумні люди, яких цікавить лише чек.

  1. Так, вийшли. Бо справа Гандзюк від початку пішла не так. І лише під натиском спільноти відпустили невинну особу. Хто замовник – хз, але той, хто знає Катю може підтвердити, що Херсон лишився без стовпа адеквату і двіжу, поки Катя лікує рани в лікарні.
  2. Одного молодого, агресивного і активно лисіючого порохобота злякав лонґрід на УП авторства Синіцина та Хромик. Поки цей молодий чоловік клацав оди на клавіатурі, обидвоє гарували аж гай шумів і зібрали матеріал, хто ці люди і чим займалися. Це мали б робити журналісти, але їм ніколи, вони стрімлять виступи Порошенка і знімають про депутатські трусики. Як посидіти на «українському форматі» – членів БПП не гребе, як почитати збірку нападів на активістів – уже «наступ на владу».
  3. Заяви про те, що організатори акції «рука Москви» лиш погіршують ситуацію для Порошенка. Де були ваші очі і закони про інформаційну безпеку, про іноземних агентів, поки реальні руки Москви ростили із ембріона пропаганду на ньюзан і вливали бабло в проекти Медведчука?
  4. Ніхто нікого не вимагав звільняти. Ніхто не йшов на штурм і вимоги стосувалися не лише Порошенка. Оргам закинули: чого біля АП, а біля паркану Авакова. Це маніпуляція, і хто хотів поїхав і до Авакова.
  5. Чому висувати вимоги до Порошенка щодо нерозкритих і не доведених до кінця справ справедливо? Порошенко попав у перший ешелон і став переможцем першого туру на майданній хвилі. Тоді був величезний запит на справедливість, кару за злочини і на Януковича в тюрму. Те, що вироку по держзраді по Януковичу нема досі, та й суть справи забули – провал технологів президента. Те, що перспективна справа по розстрілах майдану із набором адекватних суддів і зібраними свідченнями – має шанс завершиться лише через три роки, бо судді завантажені і збираються 1-1,5 на тиждень – це провал піар служби президента. Бо у вас на першому місці не справедливість і кара за злочин, а селфі з олешкам.
  6. Так, там були політики третього ешелону, бо хочеться ж іще на ремонти зібрати і ще депутатом побути. Але на сцені їх в основний час не було і по периметру вони нікому не були цікаві.
  7. Намагання порохоботів випендритися і показати, що наше зверху, макнути інших людей у бруд – із табору умовних демократів – ні до чого доброго не призведе. Нас ще чекає щасливе хизування піховшеків і нові англійські поля для грановських. І ще один великий злам, бо так далі уже не піде. Бо дебіли. Бо робота. Бо нема бачення перспективи і після мене любимого, хоч реванш, хоч потоп.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв