Хабарники з ЦВК досі виконують свої обов’язки, − Лещенко

284
Журналіст, народний депутат України від «БПП» Сергій Лещенко назвав найбільш гострі злочини у справі «чорної бухгалтерії» Партії регіонів.

За словами нардепа, найбільш кричущі злочини у цій справі – хабарі членам Центральної виборчої комісії, які й нині виконують свою посадові обов’язки. Він повідомив, що під час правління Віктора Януковича напередодні виборів до парламенту 2012 року його політична сила витрачала близько 10 мільйонів доларів кожного місяця саме на хабарі, суми яких становлять від кількох сотень доларів до кількох мільйонів доларів. Тим не менше, це лише частина витрат відповідно до «чорної каси» Партії регіонів.
Відповідно до інформації Голосу Америки, в документах точно є достовірною інформація за період 6 місяців 2012 року, а деякі з фігурантів справи уже навіть визнали, що дійсно отримували незаконні виплати від регіоналів. 
«Найбільш кричущі, на мою думку – це хабарі членам ЦВК, які й досі продовжують виконувати свої обов’язки і термін повноважень яких завершився вже два роки тому. Я думаю, що цей епізод має бути закінчений якнайшвидше і винні мають бути притягнені до відповідальності», – наголосив Лещенко.
У цьому контексті головний редактор Інтернет-видання «Українська правда» Севгіль Мусаєва-Боровик наголосила, що злочини часів правління Януковича досі не розслідують належним чином: 
«Суспільство незадоволене, оскільки ми так і не побачили обіцяної справедливості. І мені хочеться сподіватися, що хоча б ці особи будуть викрислені з політичного життя України». 

Коментарi

Коментарiв