У прокуратурі працює чимало покидьків, – заступниця Луценка

205
Заступниця Генерального прокурора України Валентина Теличенко прокоментувала основні напрями реформи відомства й заявила, що порядних прокурорів у структурі нині лише близько 30%.

«Перше: буде очищення, і сотні прокурорів втратять свої посвідчення, втратять свої посади. Друге: буде проведено такі конкурси на заміщення цих новоутворених вакансій, які дозволять принести нову кров, нових людей, порядних і фахівців», − повідомила в коментарі Слову і ділу Теличенко.
За її словами, не звільнятимуть із системи прокуратури лише тих осіб, які не заплямували свою репутацію, проте таких станом на сьогодні не більше 30%: «Тих, хто чесні, тих, хто має досвід роботи, тих, кого треба не втратити. Поза системою ще є певна кількість фахівців, які пішли з прокуратури, бо не можна було працювати за керівництва колишнього заступника глави ГПУ Рината Кузьміна. Тому тих фахівців так само дуже важливо використати».
Заступниця чинного Генерального прокурора також наголосила, що нині дійсно порядні прокурори соромляться зізнатися в тому, де вони працюють, тому що «люди на них просто плюватимуть». 
«Натомість покидьки, які працюють у системі прокуратури, роблять пальці віялом, розповідають, що «я прокурор, море, розступись». Дуже нездорова ситуація. Щоб цю ситуацію поміняти, не треба звільнити звідси всіх. Треба одних лишити, а інших – відправити пошукати щастя де-небудь за межами прокуратури», – підкреслила Теличенко.
Незважаючи на складність поставленого завдання, високопосадовець майже впевнена в успішному його виконанні: «Якщо б я знала, що в мене немає жодного шансу тут щось зробити, то я би сюди не прийшла. Але я впевнена, що шанс є. І якщо дуже старатися, то здобудемо позитивний результат».

Коментарi

Коментарiв