Український банк затролив Мєдвєдєва його ж цитатою

221
Один із українських банків жартом відреагував на фразу глави російського уряду Дмітрія Мєдвєдєва, яка лише за кілька днів стала крилатою й викликала фурор у соціальних мережах.

У своєму блозі Олег Леусенко нагадує, що нещодавно Мєдвєдєв відповів на прохання кримських пенсіонерів підвищити соціальні виплати фразою «грошей немає, але ви тримайтесь – щастя вам, здоров’я й гарного настрою».
Заступник глави правління одного з українських банків Олег Гороховський на своїй сторінці у Facebook запропонував нову версію зображення на екрані банкомату, в якому закінчились кошти: 
«У світлі останніх трендів, колеги запропонували новий екран банкомату, якщо у нього закінчилися гроші. На ньому напис: «Вибачте, у цьому банкоматі закінчились гроші. Грошей немає, але Ви тримайтесь там. Всього вам доброго, хорошого настрою та здоров’я».
Додамо, Президент Російської Федерації Владімір Путін спробував пояснити цю фразу свого ставленика тим, що «її вирвали з контексту», хоча й визнав що сам не чув повного тексту заяви Мєдвєдєва.

Коментарi

Коментарiв