Заступника глави «БПП» підозрюють у посяганні на територіальну цілісність України

206
Народний депутат України від Радикальної партії Андрій Лозовий повідомив, що ГПУ розпочала розслідування у зв’язку з підозрою заступника глави фракції «Блок Петра Порошенка» Олексія Гончаренка в посяганні на державну територіальну цілісність.

На своїй сторінці у Facebook Лозовий оприлюднив копію документів, у яких ідеться про відкриття кримінального провадження проти заступника глави фракції «БПП» за статтею про «посягання на територіальну цілісність України» й «дії, спрямовані на розпалювання національної, расової чи релігійної ворожнечі та ненависті».
«Ідеться про просування Гончаренком ідей «русского мира» в Одесі, зустрічі з кураторами з Федеральної служби безпеки і підривну антиукраїнську діяльність у цілому», − наголосив нардеп від радикалів.
Документ 1 червня поточного року підписав перший заступник Генерального прокурора України Юрій Севрук, проте вже 3 червня його відправили у відставку. 
Нагадаємо, в березні минулого року Гончаренка затримала московська поліція задля допиту про події в Одесі 2 травня 2015 року: «Мені підсовували якісь протоколи, залякували мене, що вже ніколи не вийду, що мені тут не Майдан, і що у тієї людини, яка зі мною говорила, мозоль від курка на пальці. Я не знаю, хто це був. Їх було близько 15 осіб. Був один представник Федеральної служби безпеки, поліція була. Вони всі були в цивільному».

Коментарi

Коментарiв