За два роки рейтинг довіри до Президента впав утричі, − експерт

402
Експерт у галузі політології Олександр Радчук зазначив, що чинний Президент України Петро Порошенко повторює помилки своїх попередників, у зв’язку з чим його рейтинг серед населення впав у кілька разів.

«Ще рік тому я з іншими експертами, неодноразово аналізуючи діяльність Президента Петра Порошенка, вказували на ті самі хиби й помилки, якими йшов його колишній соратник, третій Президент Віктор Ющенко. Нині діагноз лише підтверджується, красномовною є соціологія», − написав у своєму Facebook Радчук.
Відповідно до результатів опитування, протягом двох років рейтинг довіри українців до Порошенка впав із 47% у травні 2014 року до 17% у березні поточного року. Фактично такі ж показники мав колишній Президент Віктор Янукович, проте антирекорд встановив Віктор Ющенко, рейтинг довіри до якого за аналогічний проміжок часу впав із 48,3% до 11%.
Додамо, нещодавно Порошенко вперше прокоментував офшорний скандал, хоча до цього Президент не давав жодного приводу для обговорень у ЗМІ. Раніше журналісти оприлюднили результати розслідування, відповідно до яких глава держави вивів за кордон близько 4 мільйонів євро. Вже через кілька днів юристи компаній Авеллум і ICU спростували, що Фонд «Прайм Ессетс Капітал», бенефіціаром якого є, виводив кошти за кордон.

Коментарi

Коментарiв