Андрій Міщенко: Каденції Ради і Президента мають тривати щонайбільше три роки

356
Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Переконуюсь в надцятий раз, що каденції Президентські та Парламентські, в українських реаліях, мають бути не більше трьох років. Три роки і перевибори, за три роки всі себе проявляють, а той, кому не байдужа Держава, знає хто є хто і за кого голосувати, а решті 90% і так по … хто буде. За три роки а ля овоч йде «гуляти» і не треба шини палити, а а-ля Ющенко та Порошенко на два роки швидше дають Героя України С.Бандері та Р.Шухевичу, розказують про Томос, мову та Слава Україні. І всі задоволені. Правда і на два роки швидше українці один одного г@мном змішають, але то такоє. Від того не втечеш. Благо, що хоч на палю не садимо один одного і це вже прогрес, славну українську традицію – вбивати один одного підкоригували.

До речі, про Слава Україні. В 2014 році, одразу після Революції Гідності, народні депутати від «Свободи», зареєстрували Законопроект про вітання у війську Слава Україні та звертання між вояками.

2014, 2015, 2016 – жодних кроків для розгляду. І лиш у 2017 році на комітеті з нацбезпеки ВРУ під головуванням Пашинського (НФ) та Вінника (БПП) ухвалено вікопомне рішення про … не актуальність цього Закону та відхилено його. А в 2018 році, через чотири!!! роки, згадавши про вибори, Порошенко дає доручення Полтораку розробити аналогічний?!!! І, що? Скажуть ті хто не уявляє Неньки без Олексійовича. В принципі все ок, якби не одна «дрібничка» –

законопроект про вітання Слава Україні так і не ухвалений. Лиш перше читання. Як? А причина бомбезна! Треба, щоб «Слава Україні – Героям Слава» віталися ще й в МВС, Нацгвардії та Прикордонних військах, а не тільки у війську. А з голосу чому не внесли цю правку у сесійній залі? А це вже, друже Лох, політика. Главноє, щоб можна було розказати про Слава Україні западнєє Днєпра.

Дорогі державники, доповніть законопроект ще й «Слава нації – Смерть ворогам». Для повного комплекту, щоб так віталися в Пенсійному фонді та Міністерстві соцзахисту.

Здоров’я бажаю, товариші!

Джерело: Андрій Міщенко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв