Марина Данилюк: Про холодний душик і «хороших русскіх»

618
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Тут анонсують книжку редактора ВВС Марка Урбана про отруєння Скрипалів і шпигунів після «холодної війни». Я таке люблю, збираю, і Макінтайра та Хоффмана перечитала на раз.

Так от, пишуть, що Скрипаль, якого невдало труїли російські чепіги із ГРУ, не вимикав «Пєрвий канал», «навіть, сидячи в придбаному будинку, придбаному британською розвідкою MI6» радів з приводу особливо щодо складних відносин Москви з Україною. І взагалі адепт кримнаша, а українців називав вівцями, яким треба добрий пастух (Путін, мабуть).

Перше, що Скрипаль, що його кілери холодна гебешна шушера. Якщо досвідчений офіцер у будинку, придбаному за кошти британських платників податків, запоєм дивиться Кисєльова та Соловйова, страшно, що там у мізках пересічного агєєва, який поїхав до ЛНР відробляти кредит.

Друге. Пора позбавлятися шкідливого наівняку, що всі жертви Кремля – обов’язково «друзі України» і співчувають нам. ГРУ просто намагалося ліквідувати особу, яка певний час була в.о. начальника відділу кадрів. Але загальний тупізм, ніч із маріхуаною і жінкою пониженої соціальної відповідальності вскладчину зробила погану справу – випадково убили невинну британку Дон Стерджес. І нарешті півень клюнув у сраку британським спецслужбам: бо що за спецслужби, коли росіяни спокійно убивають простих британців «новичком» зі скриньки пожертв.

Третє. Скрипалі – це херня. А от умовні грамари нації типу Усика і блондинчика для фрігідних розвєдьоночок Винника, де одне каже «Крим Божий», а інше «ми ж браття», яких тягнуть за вуха, як лідерів думок – це жесть. Як і недавня заява від Піховшека, що кожен АТОвець «считает что у него есть индульгенция на убийство, и он может убивать. Действиям таких людей должен давать суд».

Про мантру, яка була на недавніх похоронах Захарченка «людей согнали, они заложники» – взагалі складно говорити. Бо ніхто насильно не змушував цілувати труну і купувати дорогі букети.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв