«Влада» Криму прирівняла іноземні слова до мату

302
Так званий голова «державної ради» анексованого Кримського півострова Володимир Константинов запропонував прирівняти вживання іноземних слів до нецензурної лексики.

В ефірі «Говорит Москва» представник влади окупанта наголосив на необхідності «протидіяти сліпому копіюванню Заходу й захистити рідну мову від сміття» − інформує УНІАН.
«Можна прирівняти розмову іноземною мовою до мату. Адже коли використовують нецензурну лексику − це ознака поганого тону. Він не заборонений, мат, але люди, коли виражаються, розуміють, що це погано. Це говорить про те, що людина погано вихована. Тоді все почне ставати на свої місця», − зазначив Константинов.
Чиновник також підкреслив, що такі дії не означатимуть заборони на вивчення іноземних мов, незважаючи на їх прирівнювання до нецензурної лексики.
Нагадаємо, 31 травня поточного року «законодавчі збори» Севастополя ухвалили рішення про присвоєння Президенту Російської Федерації Владіміру Путіну звання «Почесний громадянин Севастополя» за «великий внесок у наданні статусу міста федерального значення при його входженні до РФ».

Коментарi

Коментарiв