Матіос пообіцяв розкрити деталі вбивства відомого адвоката

232
4 червня головний військовий прокурор України Анатолій Матіос заявив, що протягом тижня оприлюднить інформацію щодо причин і мотивів вбивства відомого адвоката Юрія Грабовського.

«Убивство Грабовського мало досить зловісний відтінок, але з Божою поміччю нам вдалося розкрити це вбивство, і я думаю, що впродовж тижня ми відкрито, публічно, з максимальним наданням відео надамо загальну завершену картину того, що сталося, причин, умов і, найголовніше, мотивів вбивства адвоката», − заявив в ефірі 112 Матіос.
Нагадаємо, 25 березня поблизу траси на Київщині виявили тіло вбитого адвоката російського ГРУшника Алєксандра Алєксандрова – Юрія Грабовського. Раніше, 9 березня цього року, відбулося судове засідання розгляду справи російських спецназівців Алєксандрова й Євгєнія Єрофєєва. Адвокат першого з них із невідомих причин був відсутнім. Національна поліція України відкрила кримінальне провадження у зв’язку з цим фактом і розпочала розшук Грабовського. 
10 березня сам адвокат заявив, що покинув територію України, але не з власної волі, а з огляду на міркування безпеки. 
Згідно з деякими версіями слідчих, викрадення адвоката і його вбивство здійснили громадяни України під контролем спецслужб Російської Федерації. Таку ймовірність уже підтвердили низка українських експертів.
«Враховуючи заяву російського МЗС, ця версія заслуговує на увагу. Ще як слід не зрозуміло, хто й чому вчинив убивство, ще небагато деталей відомо, але Росія вже робить політичні заяви і розпочинає гучну інформаційну кампанію. Хоча їм слід було би згадати власні проблемні питання, як-от вбивство Бориса Немцова. РФ використовує справу про вбивство Грабовського у своїх інтересах, і це породжує версію про те, що це питання може бути пов’язане з діяльністю російських спецслужб, або осіб із України, які мають з ними зв’язок», − висловив думку політолог Володимир Фесенко.

Коментарi

Коментарiв