Путін заплатить кров’ю за анексію Криму, – російський активіст

307
Лідер російського націоналістичного руху «Русские» Дмітрій Дьомушкін розкритикував анексію Кримського півострова і спрогнозував, чим це обернеться для влади РФ.

«Я вважаю, що Путін зробив грандіозну помилку і авантюру. Переділ кордонів Європи – це неприпустима річ. Особливо для РФ. Тому що РФ – це найбільша і незаселена держава світу. Уже починаючи від Байкалу до Камчатки немає людей і взагалі нічого немає. І переділ світу і кордонів по праву сильного – це троянський кінь, якого чіпати не можна», – наголосив в інтерв’ю Апострофу російський активіст.
Він також підкреслив, що поняття «російська територія» взагалі є досить відносним: «Якщо міркувати, де історично чия земля, то Курильські острови можуть стати японськими, Далекий Схід і Сибір – китайськими, Карелія – фінською, Калінінград – німецьким і так далі».
За словами російського націоналіста, анексія Криму зовсім не в інтересах звичайних громадян РФ: «Було великою помилкою ось так публічно начхати на міжнародне право. Я вважаю, нас чекають великі події. Проллється дуже багато крові. Ми стоїмо на порозі чогось великого і кривавого».
Крім того, він прокоментував ситуацію на Донбасі й зазначив, що російський і український лідер нині вирішують певні політичні аспекти, тому це вже не питання грошей.

Коментарi

Коментарiв