Нацполіція пообіцяла жорстко захищати Марш рівності

223
Глава Національної поліції України Хатія Деканоїдзе заявила, що правоохоронці мають намір жорстко захищати Марш рівності, аби громадяни мали право висловити власну думку.

«Я, як глава Національної поліції, не допущу, щоб були провокації. Щоб ті люди, які не хочуть, щоб наша країна була серед цивілізованих держав, – щоб вони вчинили неправомірні дії», – цитує прес-служба НПУ Деканоїдзе.
Глава Національної поліції також пообіцяла, що вже 9 червня поточного року вона оприлюднить повний план дій поліцій під час запланованого заходу: «Наша країна повинна довести, що ми – цивілізовані люди, що наше місце – в Європі, що ми рухаємося вперед».
Нагадаємо, нещодавно низка членів нижньої палати парламенту США підписали офіційний лист до української влади з закликом створити належні умови проведення ЛГБТ-параду в Києві, запланованого на 12 червня поточного року.
У листі американські дипломати наголосили, що в цілому викликає занепокоєння зростання рівня насильства проти гомосексуалістів в Україні, яка й так відповідно до інформації європейської правозахисної групи ILGA-Europe отримала шосте місце в переліку найбільш небезпечних країн Європи для ЛГБТ-спільноти.

Коментарi

Коментарiв