Головна мета Путіна – послабити Україну, – політолог

329
Журналіст-міжнародний, публіцист Віктор Каспрук висловив думку, що нині Російська Федерація сподівається на скасування санкцій після остаточного розпаду державної економіки, хоча продовжує ігнорувати залежність обмежень від агресії щодо України. 

«Як би не бадьорилася Москва, але питання санкцій є одним із найболючіших для путінського режиму. І хоча Кремль ніяк не хоче поступатися своїми імперськими принципами, але те, що Захід чітко пов’язує зняття їх із виконанням Мінських домовленостей, позбавляє Росію можливості для великих маневрів», − зазначив у колонці для Радіо Свобода Каспрук.
За його словами, російська влада впевнена в тому, що санкції не можуть тривати вічно, тому не переймаються у зв’язку з анексією Кримського півострова й окупацією Сходу України.
«Путін із усіх сил намагається розхитати «санкційну єдність» Заходу і знайти там тих, хто буде прислуховуватися до його «аргументів». Хоча і в Москві розуміють, що в разі невиконання Росією раніше узгоджених домовленостей, Захід зможе запроваджувати проти Російської Федерації нові санкції. А приводів для цього зажди знайдеться достатньо», − наголосив журналіст.
На думку експерта, безвихідність ситуації полягає в тому, що Кремль не має наміри виконувати Мінські домовленості, хоча скасування санкцій залежить саме від повноцінної реалізації цього документа.
«Мета Путіна залишається незмінною. Він і досі не готовий відмовитися від своєї ідеї фікс – якнайбільше послабити Україну, сподіваючись, що таким чином він зможе запустити процес розвалу української державності», − підкреслив політолог.

Коментарi

Коментарiв