Роман Донік: Росія – інфіковане царство мертвих

500
Волонтер Роман Донік у своєму блозі гостро розкритикував політику чинної влади Російської Федерації й наслідки її пропаганди.

Відверто кажучи, не розумію, яка нам справа до того, що про нас думають у московії? Московія – це царство мертвих або інфікованих. У нас із ними немає жодного майбутнього. Жодного. Фашисти, бандерівці, пожирачі малят і снігурів. Все одно. Московія – це відрізаний шматок, який зовсім не повинен нас цікавити.
Московія – це сучасний Аїд із річкою Стікс, що проходить по кордону з мордором. Тільки нині ця умовна межа називається «поребрик». Яка різниця, що про нас думають за парканом кладовища? На найближчі десятиріччя, якщо не на пару сотень років, територія московії – це територія чуми. Нам потрібно просто прийняти це і готуватися до того, що це прийде до нас.
Звісно, там є відсоток людей, які не заразилися цією хворобою. Звісно, їм потрібно давати притулок і ретельно перевіряти, чи не є вони інфікованими або носіями вірусу. Якщо так – відправляти назад.
Якщо хтось хоче рятувати заражених чумою, це його право. Нехай відправляється, як раніше туди їздили місіонери. Але не потрібно сюди везти проповідників, які нестимуть хворобу на нашу землю. Нам потрібна стіна, й не можна дивитися по ту сторону.
Жаліти нікого не потрібно, адже хворих уже не вилікувати – вони лише несуть заразу. Всі здорові виїдуть самі й вилікують своїх дітей, тому жалійте своїх дітей.У цілому, не варто саджати хворих за один стіл із здоровими – вони не вилікуються самі, проте погублять здорових. 

Коментарi

Коментарiв