Парубій назвав реальні причини падіння рейтингів Яценюка

202
Чинний глава ВРУ Андрій Парубій назвав причини різкого падіння рейтингів колишнього глави Кабінету Міністрів України Арсенія Яценюка і його партії «Народний фронт».

В інтерв’ю для Новое время Парубій зізнався, що обвал рейтингів Яценюка й «Народного фронту» став наслідком непопулярних реформ і повільного їх запровадження, хоча саме законодавчі зміни є однією з основних умов співпраці всіх українських партнерів.
«Підняття тарифів на вимогу Міжнародного валютного фонду − непопулярна реформа. За неї ніхто і ніколи не отримував рейтингів. Але це реформа, на яку необхідно йти, тому що без неї неможливо будувати економіку. Всі наші східноєвропейські партнери пройшли цей шлях. Ті, хто проводив подібні реформи, − досі в своїх країнах не мають ніякої політичної перспективи. Подивіться на Бальцеровича», − наголосив спікер парламенту, згадавши про співголову стратегічної групи радників Лєшека Бальцеровича.
На його думку, значна частина населення Україна незадоволена темпами реформ і їх змістом у цілому, проте насправді уряду вдалося зробити серйозний прогрес протягом останнього часу.
«А я пам’ятаю, чим була українська армія, коли ми зайшли в Комітет Верховної Ради з оборони після Майдану, і бачу, чим вона є сьогодні. Українські спецслужби, як і вся система безпеки, стали якісно іншими. Якби два роки тому хтось сказав, що даішники на вулицях не братимуть хабарів − напевно, ви б не повірили. Сьогодні так є. Нова поліція − якісно інше явище», − підкреслив високопосадовець.
«Нам треба робити все чесно перед собою і перед державою. Час і історія розсудять. Поки я тут є, поки ми тут є, нам необхідно зробити все можливе для того, щоб держава стала сильніше. Є така гарна фраза, не пам’ятаю чия: головне − перемогти, а історики пояснять – чому», − підсумував Парубій.

Коментарi

Коментарiв