Лариса Ніцой: Попросити говорити українською – несусвітнє хамство?!

906
Лариса Ніцой, дитяча письменниця

– Діаночко, будь ласочка, перейдіть на українську.
– Что ви мнє хамітє.
– Та я не хамлю, прошу ніжненько.
– Что ви мнє указиваєтє?
– Я не указую, я чемненько прошу виконати Рішення Конституційного суду про обов’язковість у публічному просторі української мови.
– Нєту такова рєшєнія.
– Та як же немає, є. Ще й кримінальний кодекс є для тих, хто не виконує Рішення КСУ.
– Ви мнє угрожаєте?! Фрік! Да-да, павтаряю, ви – фрік, каторий просіт українскава язика, і єслі у вас єсть гідність, ви далжни ізвініцца!..

Скорочена обробка тексту з відео.

Будьте чемненькими, українці. Мовчіть зовсім. Бо попросити українську мову – це несусвітнє хамство з вашого боку, тож не ображайтеся, що вас обплюють і обізвуть. Самі нарвалися.

Ага, і зарубайте собі на носі, вислів «державна мова» – це всього лиш набір кириличних знаків у Конституції, які в перекладі на розмовну мову означають «порожній звук».

Це був Ньюзван. Знаю-знаю, чому пішла і т.д. Не про це зараз мова. Ще скільки таких Ньюзванів у нас на кожному кроці.

Хамство ведучої Діани Панченко проти української мови. Ньюзван.

– Діаночко, будь ласочка, перейдіть на українську.- Что ви мнє хамітє.- Та я не хамлю, прошу ніжненько.- Что ви мнє указиваєтє?- Я не указую, я чемненько прошу виконати Рішення Конституційного суду про обов'язковість у публічному просторі української мови. – Нєту такова рєшєнія.- Та як же немає, є. Ще й кримінальний кодекс є для тих, хто не виконує Рішення КСУ.- Ви мнє угрожаєте?! Фрік! Да-да, павтаряю, ви – фрік, каторий просіт українскава язика, і єслі у вас єсть гідність, ви далжни ізвініцца!..Скорочена обробка тексту з відео. Будьте чемненькими, українці. Мовчіть зовсім. Бо попросити українську мову – це несусвітнє хамство з вашого боку, тож не ображайтеся, що вас обплюють і обізвуть. Самі нарвалися.Ага, і зарубайте собі на носі, вислів "державна мова" – це всього лиш набір кириличних знаків у Конституції, які в перекладі на розмовну мову означають "порожній звук".————–Це був Ньюзван. Знаю-знаю, чому пішла і.т.д. Не про це зараз мова. Ще скільки таких Ньюзванів у нас на кожному кроці.

Опубліковано Лариса Ніцой Вівторок, 9 жовтня 2018 р.

Джерело: Larysa Nitsoi 

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв