Віктор Небоженко: Солсбері як багатосерійне «реаліті-шоу»

284
Віктор Небоженко, політолог, директор соціологічної служби «Український барометр»

Оригінальний аналіз гучних провалів російської розвідки дав Новохацький (oleksandr.novokhatskyi). У своєму дописі «Элегантное отшпиливание солсберецких» він нагадав, звідки ростуть ноги всіх цих провалів. Виявляється, у «Саги про Солсбері» була своя велика шпигунська передісторія.

Автор правий у головному. Захід скористався хорошим знанням роботи ГРУшників за «відкатаними схемами». Всі ці «проколи» ГРУшників – не просто приклади падіння професіоналізму, хаосу або любові до грошей. Так, мабуть було завжди і все сходило з рук. А зараз Захід взявся за них, скориставшись черговим провалом – спробою вбити Скрипаля.

Треба віддати належне Заходу – вони розгортають перед світовими ЗМІ та здивованими жителями «телевізійної Росії» якесь жахливе «реаліті-шоу», яке має всі ознаки західних, модних зараз серіалів. Щоразу ми отримуємо анонс наступної серії викриття, яка веде до все більш високого рівня російської влади. А швидкість пропонованих серій – викриттів, злочинів і пригод ГРУшників – явно швидша за публічну й таємну реакцію Кремля. І ніхто не знає, коли і як закінчиться цей страшний серіал про викриття роботи російських розвідників. Або буде щось новеньке, ще жахливіше.

Джерело: Виктор Небоженко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв