РФ готує показовий процес над кримськими татарами

263
Народний депутат України, глава Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров спрогнозував, що кількість незаконно ув’язнених кримських татар лише збільшуватиметься, оскільки РФ готує має намір здійснити показовий процес задля залякування кримців.

«Згідно з інформацією, яку ми отримали з різних незалежних, в тому числі міжнародних джерел, окупанти нарощуватимуть кількість ув’язнених, яких вони звинувачують у належності до нібито екстремістської організації «Хізб ут-Тахрір». І тут немає значення, що немає такої кількості людей, які б належали до цієї групи у Криму.  Немає такої організації екстремістської «Хізб ут-Тахрір». Але окупанти це роблять, щоб, набравши певну кількість людей, ймовірно їх буде 30-35 людей, здійснити шоу-процес аби обдурити західний світ, в тому, що вони, мовляв, у Криму протидіють не кримським татарам, не мусульманам, але мусульманським екстремістам», − спрогнозував в інтерв’ю Укрінформу Чубаров.
На думку нардепа, завдяки посиленню тиску на кримських татар влада Російської Федерації планує заявити Заходу про свою присутність в анексованому Криму: «Вони намагатимуться продати Заходу нову гібридну форму своєї поведінки у Криму. Мовляв, що ви нас критикуєте, чому застосовуєте санкції: ми тут боремося з екстремістами, як ви і ми разом боролися в Сирії».
За його словами, інша мета активізації репресій проти кримських татар – тотальне залякування цього народу, оскільки Кремль намагається будь-якими витіснити їх із Кримського півострова.
 

Нагадаємо, після анексії Кримського півострова Російською Федерацією розпочалися масові викрадення кримських татар. Про порушення прав цього народу заявив навіть міністр закордонних справ Туреччини Мевлют Чавушоглу. Він наголосив, що Кремль не виконав жодної обіцянки щодо поліпшення рівня життя цього народу.

Коментарi

Коментарiв