Андрій Міщенко: Події навколо Ічні підтвердили нульову готовність до повномасштабної війни

398
Андрій Міщенко, український політик. Народний депутат Верховної Ради 7-го скликання

Ми б сповістили населення, однак нам деякі телеканали не дали можливості це зробити… Приблизно так відрапортував Президенту міністр оборони України Полторак, про непоінформованість іченців навколо вибухів. Йоханий бабай. Перше почуття, що переповнило мене – це стид, реально стид. Людина, котрій підпорядковуються сотні тисяч озброєних людей, не повстидалася так нікчемно розписатися у власній імпотенції. З його слів висновок – якась Олеся, що відмовила в етері, є впливовіша за міністра оборони та Президента. Не писатиму вже про те, що це брехня, бо місцеві ЗМІ працювали в режимі прямого етеру, до них телефонували люди, ніхто не знав, що робити, а самі ж військові та ДСНС, як в рот води набрали – не надавали на початках жодної інформації.

В країнах, де Президент підбирає на посади людей за принципом патріотизму та професійності, а не особистої відданості, така ситуація просто неможлива. Якщо б навіть була відмова телеканалу в етері, уявляєте – відмова в етері під час війни? Аааааа!!! Та через 2 хвилини про це знає головнокомандувач, прем’єр-міністр, голова парламенту, а через 10 хвилин військовий спецназ ставить р@ком всіх рєшал на телеканалі. Ану його захопив ворог?

Як тільки НТКУ, чотири роки тому, наживо почав транслювати святковий концерт з Москви, з нагоди окупації українського Криму та початку війни з українцями, ми, свободівці, через 20 хвилин були в фсбешної паскуди пантєлєймонова, заставили його піти з посади, перервали концерт і мали в носі на іміджеві втрати «Свободи» від таких дій та крики вічно засоплених борцунів за права.
В країні війна!!! І кроки мають бути адекватні і зазвичай нестандартні.

Хоча ця ситуація, котру описав, є з розряду а ля «гасіння пожежі», насправді ж події навколо вибухів складів лиш підтвердили найгірші прогнози з нульової готовності відповідних структур до повномасштабної війни. Чотири роки псу під хвіст. Навіть елементарного оповіщення людей не налагоджено.

Одним словом, якщо повномасштабна війна – йдете до першого біґборду ‘»Мова, віра, армія», розгортаєте білі простирадла і молитесь за здоров’я Порошенка, Яценюка, Гройсмана і всіх інших очільників, котрих ви собі понаобирали.

Джерело: Андрій Міщенко

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв