У справі про «чорну бухгалтерію» допитають більше 100 осіб

209
5 червня цього року глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури України Назар Холодницький анонсував, що у справі про «чорну бухгалтерію» Партії регіонів допитають близько 100 осіб.

В ефірі телеканалу Інтер Холодницький пообіцяв, що справу щодо «чорної бухгалтерії» партії колишнього Президента Віктора Януковича обов’язково розслідуватимуть і передадуть до суду.
«Ми будемо визначатися, кого нині потрібно допитувати. Думаю, що в цілому буде не менше ста прізвищ різних осіб», − повідомив глава Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Він також наголосив, що документи «чорної каси» Партії регіонів яскраво свідчать про те, що «всі, від ультраправих до ультралівих, усі незаконно брали гроші», а деякі з них і досі працюють у Верховній Раді України.
Антикорупційний прокурор також заявив, що особисто вивчає документацію: «Я особисто є процесуальним керівником у цій справі, я особисто допитував колишнього першого заступника голови СБУ Віктора Трепака».
Крім того, він повідомив, що Департамент юстиції Сполучених Штатів Америки допомагає розслідувати цю справу Національному антикорупційному бюро України. зокрема, Штати вже надали спеціальні сканери для вивчення документів «чорної каси».

Коментарi

Коментарiв