Російський опозиціонер закликав Україну відмовитися від переговорів із РФ

215
Лідер партії «Західний вибір», російський опозиційний політик Костянтин Боровой закликав українську владу відмовитися від перемовин із РФ щодо питань тимчасового окупованих територій Донбасу.

«Не можна продовжувати цю комедію і блюзнірство. Путін і відверті бандити починають вимагати від української влади визнати їх як політичну силу. В цих умов потрібно зробити лише одне – виходити з цього переговорного процесу, незважаючи навіть на тиск Сполучених Штатів Америки й Європейського Союзу», – написав у статті для Апострофа Боровой.
Він наголосив, що Україна раніше була змушена погодитися на Мінські переговори, оскільки в той час держава не мала боєздатної армії й національно орієнтованої дипломатії, проте нині всі значно змінилося.
«По-перше, потрібно заявити про те, що жодні перемовини з терористами просто неможливі, крім переговорів про звільнення заручників. По-друге, всі досягнуті, зафіксовано домовленості втрачають будь-яку силу, оскільки в результаті процесу, який проходив після так званих Мінська-1 і Мінська-2, весь світ переконався в тому, що це не сторона переговорів», – підкреслив російський опозиціонер.
На його думку, бойовики, які обстрілюють Донбас, є такими ж терористами, як ті, що захвачують торговельні центри й літаки: «Тільки в ситуації з Україною вони вимагають змінити Конституцію, але це нісенітниця. Це абсурд – намагатися звільнити країну такою ціною. Це зрада інтересів власної держави».

Коментарi

Коментарiв