Лариса Ніцой: Нардепи обрали законопроект, що утверджує мовну шизофренію

910
Лариса Ніцой, дитяча письменниця

Дорога Богородице! У день Покрови, прошу, убережи мій народ від глупоти. Укрий своїм омофором, щоб глупота обминала і не проникала в голови українців. Особливо прошу за депутатів, які ухвалюють закони.

Учора набув чинності Закон про квоти на ТБ. І що, багато що змінилося? Ситуацію можна було виправити ухваленням закону про МОВУ.

Але ж депутати не виправили, Богородице. Вони відкинули сильніший законопроект, який говорив, що всі національні канали повинні бути українською і лише на МІСЦЕВОМУ рівні допускається мова меншин, якщо ця меншина не сама себе визнає меншиною, а складає 30% від населення і визнана Верховною радою і прописана в Законі.

Депутати взяли за основу гірший законопроект. Де телебачення мовами меншин прописується на ЗАГАЛЬНОНАЦІОНАЛЬНОМУ рівні, залишаються квоти та ще й утверджується мовна шизофренія, говориться, що лише частина передачі може бути українською, а інша частина іншими мовами. Депутати сказали, що цей законопроект кращий. Для кого кращий, Богородице? Для України точно гірший.

Захисти, Богородице, українців від глупства. Молю.

Джерело: Лариса Ніцой

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв