Гройсман пообіцяв зміни у системі охорони здоров’я

267
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман анонсував продовження запровадження змін у системі охорони здоров’я.

Під час свого вже традиційного щотижневого відеозвернення Гройсман анонсував зміни у системі охорони здоров’я, а також презентацію напрацювань Кабінету Міністрів України щодо змін у галузі енергоефективності. 
«Ми переходимо до другого етапу. Є великі напрацювання в уряді і парламенті щодо змін у системі охорони здоров’я, тому зараз головний пріоритет − це змінити систему охорони здоров’я. Спільно з парламентарями найближчим часом ми презентуємо ту систему, яка може бути адекватною в нинішніх умовах», − наголосив глава уряду.
Крім того, Гройсман анонсував засідання Національної ради реформ уже цього тижня, під час якого КМУ і презентує свої напрацювання в питанні енергоефетивності: «Ми будемо йти агресивною енергоефективністю в нашій країні для того, щоб споживати менше енергоресурсів».
Додамо, раніше глава Кабінету Міністрів пообіцяв, що вже у травні розпочнеться масштабний ремонт доріг у всій державі. За його словами, відповідно до Закону «Про державний бюджет України», цього року коштів на ремонт доріг надали в кілька разів більше, ніж минулого року, тому об’єми робіт будуть масштабними.

Коментарi

Коментарiв