Одіозний Кісєльов випадково визнав, що Крим не російський

202
Одіозний російський журналіст і телеведучий Дмітрій Кісєльов, відомий своїми абсурдними висловами в тому числі й щодо України, в ефірі своєї програми фактично визнав незаконну анексію Криму.

В ефірі програми «Вести недели» скандальний телеведучий після сюжету про змагання льотчиків на полігоні Чауда в Феодосії, що на території анексованого Криму, сказав: «Ну, і повернемося до Росії».
ТСН нагадує, що раніше Кісєльов, цитуючи в ефірі своєї програми Адольфа Гітлера, продемонстрував фейковий документ. На основі недійсного посвідчення російський телеканал створив сюжет про дивізію СС «Галичина». Під час цього сюжету телеведучий приписав Гітлеру цитату про Україну, яку він нібито сказав у «вузькому колі осіб».
Пізніше Кісєльов заявив, що підроблене посвідчення до рук журналістів потрапило з «європейських блошиних ринків» і був підроблений «місцевими майстрами жанру», після чого подякував «уважним глядачам», хоча так і не вибачився за інцидент.
«Упійматися на цьому не дивно. Але якщо на ринку жваво йдуть підробки, значить, є до них інтерес – чи то до художника або просто до теми, як у цьому випадку з українською дивізією «Галичина». Власне, про неї ми минулого разу і говорили, а умовний «аусвайс» став лише приводом», – зазначив російський пропагандист.
Сюжет із «липовим» документом вийшов в ефір 24 квітня цього року. Пізніше журналісти помітили, що на фото в посвідченні не українець, а Вальтер Шмідт – відомий оберштурмбанфюрер СС.

Коментарi

Коментарiв