Юрій Сиротюк: Обирати президентом треба людину, яка не шукатиме в патріотизмі останній прихисток

358
Юрій Сиротюк, директор аналітичного центру «Українські студії стратегічних досліджень»

Напередодні річниці терористичного вбивства Москвою символу українського спротиву Степана Бандери, російський пропагандон британського походження Грем Філіпс осквернив могилу Провідника у Мюнхені.

Це вже не перший акт вандалізму проти наших мертвих. Безнаказаний і показовий.

Після того як Президент Петро Порошенко ввів у війську бандерівське вітання «Слава Україні» (привласнивши відповідний свободівський законопроект), а славень ОУН став Маршем української армії, він був зобов’язаний захистити славну пам`ять і честь Степана Бандери і Романа Шухевича, відновивши відібрані у них звання Героїв України. На жаль, ми не дочекалися цього на Покрову.

Але ще більш важливо, (і я не проти якщо Президент «запозиче» черговий свободівський проект рішення «Про Пантеон національних Героїв») захистити від осквернення всіх українських Героїв.

Наші «мертві» зробили все що від них залежало, переважно ціною їхнього життя. Наш обов’язок «не дозволити нікому плямити ні слави, ні честі української нації», а тим паче її героїв.

Чекаємо дій, а не просто слів. Або оберімо Президентом людина, яка не шукатиме в патріотизмі останній прихисток і не звертатиметься до націоналізму перед виборами, а буде націоналістом за переконанням і за чином…

Джерело: Yuriy Syrotyuk

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв