Бойовики використовують експериментальну зброю проти бійців АТО

211
Радник голови Служби безпеки України Юрій Тандіт повідомив, що бойовики так званих ДНР і ЛНР використовують проти українських військовослужбовців російське експериментальне озброєння.

«Напередодні загинуло троє наших бійців, морські піхотинці, молоді хлопці. Коли сталася трагедія, ми зафіксували, що якраз вони були вбиті. Використовували зброю, фактично експериментальну, вогнемет із кумулятивною дією. Був знищений наш взводний пункт, і коли ми виявили цю зброю, ми побачили, що вона була виготовлена в Російській Федерації 2012 року», − заявив в ефірі одного з українських телеканалів представник СБУ.
Нагадаємо, у травні 2016 року українська розвідка вкотре виявила факти постачання озброєння бойовикам російським командуванням, про що повідомив речник Адміністрації Президента з питань АТО: 
«Через Ізварине у напрямку Луганська було переміщено 10 бойових машин піхоти після проведення ремонту на території РФ. Крім того, 3 травня до Луганська запланували прибуття підрозділу спеціального загону швидкого реагування «Рись» федеральної служби військ національної гвардії Росії на чолі з командиром Владиславом Єршовим».

Коментарi

Коментарiв