Рівень абсурду російських новин досягнув апогею, − «Окупований Крим»

249
Блогер із анексованого півострова з псевдонімом «Окупований Крим» оприлюднив своєрідний звіт за травень, у якому проаналізував найгостріші події в житті кримців.

«Місяць загострення відчуття перемоги у Криму пройшов на рідкість буйним. Рівень абсурду в кацапських новинах досягнув максимальної величини. Справа дійшла до прямого заперечення очевидного: Джамала не перемогла, в хокей не програли, мільйони туристів забронювали місця у Криму. Проте, все це поблякло порівняно з висловом Мєдвєдєва про відсутність коштів. 
Масова чума з перемогою проковтнула мій Крим на 9 травня: колорадські стрічки, діти в гімнастерках, прийом у піонери. Правда, переможних наліпок на машинах стало менше – далася взнаки відсутність грошей у внуків дідів, які перемогли.
Після марного пошуку людських якостей в орках, розумієш, що Господь Бог у відповідь на масову депортацію кримських татар 18 травня 1944 року масово депортував росіянам мозок. 
Аксіома, багато разів доведена протягом пари останніх десятиріч, говорить, – кожен громадянин РФ, якого можна вважати адекватним, є етнічним українцем, або представником іншої національності, або людиною, свідомість якої пройшла вакцинацію від совкового божевілля в результаті частого відвідування інших країн із розвинутою економікою й культурою.
Повернемося від галюцинацій паралельного всесвіту до наших реалій розбитого корита. Ринок нерухомості традиційно пов’язаний із перспективами розвитку тієї чи іншої території. Абсурдно високі запити власників нерухомості у Криму повністю суперечать економічним показникам, що погіршуються. Значна низка обмежень від окупаційної влади призводить до зменшення кількості активних будівельних об’єктів і падіння попиту на ринку. Нині будівельники активно поповнюють лави безробітних у Криму.
Головною тенденцією травня є зменшення доходів населення. Кримська економіка отримала удар подібний смертельній ін’єкції: немає грошей, немає обороту, немає прибутку. Зниження здатності покупців напряму впливає на кількість податків, що збирають. Ідіотські заяви окупаційних клоунів про дотації і підтримку тієї чи іншої галузі автоматично означають про неблагополучний стан справ».

Коментарi

Коментарiв