Марина Данилюк: Краще бути щасливою незалежною сиріткою, ніж довічним рабом у північних братків

485
Марина Данилюк-Ярмолаєва, журналістка

Спасибі мишебратській Думі за чергову постанову по Україні. По суті, самі підказують, що зупинятися не треба і не можна. Що краще провести вечір із Ганнібалом Лектором, аніж із тими, хто маніпулює ефемерним поняттям «братские украинский, русский и белорусский народы».

Яка держава, так і пантеон героїв. Самі Сашу Захарченка із грязі в князі вивели, ореолом міцного господарника нагородили, самі через бабло ліквідували. Труп чомусь вішають на Україну.

Про Донбас. Шкода вам обстріляний Донбас, забирайте своїх мішкіних-чепіг і агєєвих назад під мамкину юбку, під православні скріпи, під процвітаючу чорною пліснявою російську реальність.

Про автокефалію. «Разрушить подлинную Православную Церковь, легализовать поддерживаемых украинским государством раскольников и «освятить» с их помощью продолжение войны против русских и русскоязычных на Востоке Украины»… Ваша церква сама схожа на ходячого мерця, бо не можна переховувати бойовиків в монастирях, вивозити цінності у вагонах на Москву, тр*хати хлопчиків і водити шлюх до лаври – і бути святішим Христа.

Про роботу ради. «Тревогу депутатов Государственной Думы также вызывают законы, которые принимают украинские парламентарии: их нормы прямо направлены на дискриминацию русскоговорящего населения и фактически на полный запрет использования русского языка»… Пакетом законів про агресора, квоти, мову, «слава Україні» – депутати виправдали своє існування набагато більше ніж попередні 7 скликань.

І резюме: краще бути щасливою незалежною сиріткою, чим довічним рабом у північних братків.

І загалом про погрози: Не всралися у лютому 2014 року, коли градус братання був шалений, зараз лишимось у сухих і чистих штанцях.

Джерело: Marina Daniluk-Yarmolaeva

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв