Петро Олещук: Путін грає «небезпечного хлопця», але насправді хоче домовитися

342
Політолог Петро Олещук

Якщо ви думаєте, що Путін говорить те, що думає, ви помиляєтесь. У гебіста немає такого розкошу – мати власну думку. Ні, він говорить те, що потрібно.

Чергові заяви «ми всіх знищимо і підемо до раю» – це подальша гра в «небезпечного і психованого хлопця», з яким «краще домовитися». І орієнтовано це, звісно, на «Захід».

«Захід» мусить домовлятися з ним. Він повинен його вмовляти…

Так поводиться терорист, що кричить про те, як усіх повбиває. Хоча реально сподівається, що йому просто підуть на зустріч.

Російське керівництво дуже хоче миритися з Заходом, але лише на умовах того, щоб за ними визнали весь СССР зоною їх впливу, а Москву – рівноправним партнером. Однією з «світових сил» як у 19 столітті.

СРСР займався публічним ядерним шантажем менше, ніж Росія. Важко уявити, аби якійсь радянський лідер обіцяв світу ядерне знищення. У цьому просто не було потреби – загроза з боку СРСР була самоочевидною. А от Путін змушений про це нагадувати. У його заявах читається між строк «Ви що, забули, що у нас є бомба, не вірите, що ми її застосуємо? Та ви що. Я злий та страшний сірий вовк. Я вас розбомблю. Чесно. Ну давайте вже миритися».

Джерело: Петро Олещук

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв