Організатори російськомовного форуму у Львові вимагали доплату за переклад виступів українською

1074
Активісти влаштували акцію протесту «Львоф не ґаваріт па рускі!»

20 жовтня у Львові активісти пікетували російськомовний SMM Forum. Про це повідомляє Вголос.

Організатор акції «Львоф не ґаваріт па рускі!» Андрій Сивохіп підкреслив, що він уже не перший рік добивається, щоб виступи лекторів на LVIV SMM FORUM IV перекладали українською мовою, однак організатори заходу його постійно ігнорують. Крім того, активіст звертався до міського голови Львова Андрія Садового, щоб той переконав організаторів форуму про те, що на такому заході має бути синхронний переклад виступів іншомовних лекторів українською мовою, однак відповіді теж не отримав.

Пізніше організатори форуму заявили, що перекладу на українську мову не буде.

«Із усіх лекторів лише один погодився виступити українською, а інші принципово відмовилися змінювати мову виступу. Я вважаю, що організатори форуму обмежують велику кількість людей, які не знають російської мови чи не сприймають інформацію цією мовою», – зазначив Сивохіп.

За його словами, багато учасників SMM Forum вперше дізнались від протестувальників, що усі виступи будуть виключно російськомовними: «Багато людей казали, що якби вони знали, що захід буде російськомовний, вони б його не відвідали. Натомість організатори акції взагалі відмовились спілкуватися з нами».

До слова, квитки на  SMM Forum у Львові коштували від 1490 грн до 4990 грн.

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв