Саакашвілі може піти у відставку

189
Колишній заступник Генерального прокурора України Давид Сакварелідзе спрогнозував, що чинний глава Одеської ОДА Міхеїл Саакашвілі може піти у відставку вже найближчим часом.

6 червня 2016 року під час круглого столу з головою партії «Демократичний Альянс» Василем Гацьком і Давидом Сакварелідзе колишній заступник глави ГПУ заявив, що в разі створення ним нової політичної сили її може очолити Саакашвілі, тому в такому разі йому доведеться піти з посади очільника Одеської обласної державної адміністрації – інформує Інтерфакс-Україна.
За словами Сакварелідзе, в червні він із колегами має намір оголосити про створення партії: «Уже в червні цього року буде зрозуміло, чи зможе ми вийти і сказати «ура, це відбулося!». Можливо, це відбудеться вже протягом найближчих тижня-два».
Екс-заступник Генерального прокурор також зазначив, що поки питання щодо глави нової політичної сили залишається відкритим, тож призначення Саакашвілі на цю посаду не є остаточним рішенням.
«Щодо Саакашвілі. Якщо він ухвалить рішення про створення партії або захоче очолити цю партію, то він до кінця присвятить себе цій партії. Наполовину не вийде. Роботи буде дуже багато. Відповідальності дуже багато. Країна дуже велика, і політична енергія теж дуже велика, і треба дотягнутися до кожної людини», – наголосив Сакварелідзе.
Додамо, раніше колишній заступник глави ГПУ повідомив, що розпочав консультації з народними депутатами України Мустафою Найємом і Сергієм Лещенком, аби переманити їх до своєї партії.

Коментарi

Коментарiв