Порошенко тиснув на депутатів під час голосування за судову реформу, – нардеп

242
Віце-спікер Верховної Ради України Оксана Сироїд заявила, що Президент Петро Поршенко здійснював серйозний тиск на народних депутатів під час голосування за зміни до Конституції в частині правосуддя.

Нагадаємо, 2 червня поточного року рекордних 355 голосів дозволили парламенту ухвалити внесення змін до Конституції в частині судоустрою, що, на думку Сироїд, було примусовим явищем і відвертим політичним тиском, оскільки чимало депутатів опирались йому.
«Був природній цей опір. Депутати не хотіли голосувати, бо вони розуміють, що це неправильне рішення, що так не можна робити. Але застосовується тиск. І цей тиск відчували парламентарі під час голосування за призначення Юрія Луценка Генеральним прокурором. І такий самий тиск відчували депутати від «Самопомочі», які обговорювали, голосувати чи не голосувати за зміни до Конституції в частині судочинства», – наголосила в коментарі Еспресо.TV віце-спікер ВРУ.
Як наслідок, 20 із 26 народних депутатів утримались від голосування, що серйозно вплинуло на деяких із них. Зокрема, йдеться про лідера партії «Самопоміч» Андрія Садового та скандал щодо трагедії на Грибовицькому сміттєзвалищі біля Львова.
«Те, що відбувається у Львові щодо міського голови, пов’язане з Грибовицьким сміттєзвалищем, це ще є відголоски й помсти за неголосування за зміни до Конституції, оскільки Садовому часто дзвонили й вимагали вплинути на фракцію щодо цього питання», – підкреслила Сироїд.

Коментарi

Коментарiв