Парламент – акваріум з акулами, – Савченко

275
Народний депутат України, льотчиця Надія Савченко, нещодавно звільнена з незаконного ув’язнення в РФ, прокоментувала перші робочі дні в Верховній Раді й реакцію на неї інших парламентарів.

В ефірі 112 Савченко зазначила, що парламент нагадує їй акваріум із акулами, хоча вона розуміла відразу, куди потрапила. Крім того, вона помітила явне недоброзичливе ставлення до неї інших народних депутатів.
«Більшість депутатів не люблять публічності, і те, що нині я найбільш публічна особистість, їх навіть влаштовує. Я закриваю великим щитом, дивляться великими рожевими окулярами на мене і не бачать, що роблять вони. З іншого боку, можливо, я заважаю тим, хто хотів більше слави. Звичайно, я розумію, що я опинилася в акваріумі з акулами, але я теж піранья. Тому я не боюся, я намагаюся не бачити дуже поганого. Навіть не бачити, я намагаюся не звертати на це увагу. Я прийшла в Раду не для того, щоб відбирати у когось славу чи місце, я прийшла для того, щоб працювати для України», − наголосила парламентар.
Крім того, вона прокоментувала свої відносини з іншими народними депутатами: «Жодних конфліктів за тиждень я поки не нажила. Може бути, це буде далі, тому що моя думка, швидше за все, буде відрізнятися від загального політичного курсу, який буде вести наша влада. Я бачу майбутнє України трохи по-іншому. Але я буду вчитися, я не нариваюся на конфлікти і не хочу комусь ставати ворогом, ще встигну».
Нагадаємо, нещодавно в інтерв’ю одному з українських телеканалів, незважаючи на сильну витримку й самоконтроль, Савченко не втрималася й нецензурно прокоментувала роботу народних депутатів.

Коментарi

Коментарiв