Назар Приходько: Політикам цікавіші рейтинги, ніж інтереси держави

149
Назар Приходько, журналіст і волонтер

Тимошенко закликала Парубія зібрати позачергове засідання ВРУ та скасуввати нову ціну на газ для населення, яка, нагадаю, з 1.11.2018 зросте на 23,5%.

Що я можу сказати, подумавши холодним розумом: дана заява виглядає революційно наповненою, націозахисною, емоційною, барикадною, АЛЕ!

Насправді це популізм, адже давайте згадаємо, що МВФ хотів підвищення на 60% це раз, і два тичасова владна верхівка докерувалася до такого, що Держава банально не витримає без кредитної голки.

На мою думку, Тимошенко мала б вимагати іншого і не тільки від Парубія, а саме:

1. Створення робочих місць.
2. Запуску загальнонаціональної програми стримання «мізків» від виїзду за кордон та створення умов для повернення тих, хто вже виїхав.
3. Запровадження кримінальної відповідальності за невчасне надання комунальних послуг, адже щороку громадяни подекуди місяці платять за опалення чи гарячу воду без їхньої наявності.
4. Розробити Державні програми підтримки виробників та споживачів альтернативних джерел енергії.

Це лише чотири пункти, які просто лежать на поверхні і кожна розумна людина усвідомлює необхідність їхньої реалізації. Потрібно змінювати підхід і механізми взаємодії між Державою і громадянином, а не йти за принципом «за все хороше проти всього поганого».

Тимошенко ж, даною заявою, просто намагається заробити собі додаткові електоральні симпатії думаючи, що ми не думаємо. Думаємо, і хочемо, щоби над подальшим існуванням Держави думали всі, та проблема в тому, що для більшості політиків вигідно щоб ми якраз НЕ думали, але так вже не буде.

Юлія Тимошенко

Джерело: Назар Приходько

Постійне посилання

Коментарi

Коментарiв